fbpx
Дозвілля
Кoxaнeць покинув відому модель заради чоловіка (відео)

Супермодель, співачка, актриса, скандалістка, вічна наречена. Все це – про Чорну Пантеру – Наомі Кемпбелл.

Здавалося б, її життя – найщасливіший лотерейний квиток. Ще в 15 років, коли красуня просто прогулювалась лондонським парком, її помітив скаут найкращого модельного агентства в світі. Уже в 16 років Кемпбелл стала першою темношкірою моделлю на обкладинці «Ellе». Дівчина майже відразу стає найбільш високооплачуваною моделлю світу і приманкою для успішних і багатих чоловіків.
Кевін Костнер, Роберт Де Ніро, Сильвестр Сталлоне, Джоні Депп… – ми хотіли б перерахувати всі романи Наомі, але це занадто довгий перелік. 🙂

Перший гучний роман Наомі розпочинає у 17 років. З Майком Тайсоном! Приcтрacтi було багато: у перший же вечір знайомства їх застукали у вбиральні, де вони зaймaлиcя кoxaнням… Та вітряний Майк швидко покинув Наомі заради чергової приcтрacтi.

Після цього Чорна пантера вирішує: тільки старший чоловік зможе про неї потурбуватись, і заводить роман з Робертом де Ніро. Він на цілих 27 років старший за дівчину. Наомі дуже тепло й трепетно ставилася до нього. Направо і наліво розповідала, що мріє стати його дружиною та нaрoдити дитину. Але через два роки кoxaння Де Ніро покинув її заради іншої, яка нaрoдилa йому двох дітей.

Тим часом, її кар’єра просто вибухнула новими контрактами і роботами. Вона знімається в кліпах Майкла Джексона, Мадонни, Джорджа Майкла. Її запрошують працювати в кіно та на ТБ, парфумери на її честь випускають культові аромати.

І тут вона знову закохується – тепер це найкращий у світі танцівник фламенко. Вони розлучаються тільки заради роботи – подружки заздрять, а Наомі насолоджується кoxaнням. Але якось дівчина застає кoxaнoгo в обіймах… іншого чоловіка. Наомі різного чекала від чоловіків, але це було занадто! Кажуть, що вона навіть намагалася вкоротити собі віку!

Вона почувається одинокою та розбитою. Чому її завжди всі кидають? Батько – ще до народження. Мати скидає на няньок заради кар’єри та нового чоловіка. Для бойфрендів вона тільки трофей, здобувши який, вони йдуть далі…

Тепер Наомі вже не закохується, вона занурюється в роботу, яка єдина ніколи її не зрaджувaла. Уже два роки вона не вступає ні в які романи, та будемо чесні – це допоки вона знову не закохається.

Читайте також: Не дала: Макс Барскіх спіймав облизня цiлyючи Лободу (відео)

Джерело.

Related Post

facebook