Дозвілля
Кошовий зізнався, що напився після несподіваного виступу дочки в “Розсміши коміка. Діти ” (відео)

Для гумориста візит доньки на шоу був несподіванкою.

Донька зірки Студії “Квартал 95” Євгена Кошового неабияк здивувала татка своєю участю у програмі “Розсміши коміка. Діти”, йдеться у “Світському житті”. Варвара виграла у шоу 20 тисяч гривень та поділилася із Катериною Осадчою планами стосовно того, куди збирається їх витратити. “Віддам у дитячий будинок і, якщо трошки залишиться, куплю собі помаду”, – зізналася дівчинка.

На запитання про майбутню професію малеча чесно відповіла, що ще не знає, чи хоче жартувати на сцені, як її тато. Однак, донька Кошового зауважила, що ладна брати участь у будь-яких шоу, щоб тільки прогуляти школу. Таке зізнання зіркова родина сприйняла із посмішкою, а Євген наголосив, що візит доньки на програму неабияк його здивував. Своєю чергою, дружина шоумена, Ксенія, підкреслила, що ініціатива участі була саме Варвариною. “Вони зачиняються на другому поверсі і роблять незрозумілі для мене речі. А потім, коли я запитую, чим вони там займалися, кажуть “треба чим”.

Згодом, коли я дізнаюсь, що лише я з усієї знімальної групи та із усієї родини не знав, що Варя піде на “Розсміши коміка”, я просто не знав, як помститися. Я прийшов і напився”, – розповів Кошовий.

 Крім того, зірковий тато зізнався, що, коли донька сплела з резинок героя мультику Angry Birds, якого він озвучив, це практично до сліз розчулило його.

Більше читайте тут: ДОНЬКА КОШОВОГО ЗДИВУВАВАЛА БАТЬКА СВОЇМ ПРИХОДОМ НА ШОУ. РОЗСМІШИ КОМІКА.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook