Авто
Компанія “Тесла” має намір відкрити в Україні свої зарядні станції

Американська автомобільна компанія Tesla Motors планує відкрити три зарядні станції на території України, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За словами Омеляна, він мав можливість поспілкуватися з представником американської компанії під час візиту до німецького Лейпцигу на всесвітню конференцію міністрів транспорту. Однією з тем конференції був саме екологічний транспорт та нові технології, повідомляє Укрінформ.

Міністр зазначив, що наразі не анонсується, де конкретно будуть знаходитися нові станції. Ймовірно, одна з них з’явиться на трасі Київ-Чоп, а також на Одеській автомагістралі.

Він також наголосив, що тема електромобілів наразі переживає бум в Україні. “Нам, з одного боку, у цьому питанні є куди йти, з іншого, – сектор електромобілів в Україні переживає зараз бум. Продажи б’ють рекорди, збільшення на сотні відсотків”, – пояснив Омелян.

Аби стимулювати споживачів, Україна, як розповів очільник Мінінфраструктури, серйозно йде назустріч власникам електромобілів – знижує податковий тягар і створює ряд преференцій. За даними відомства, минулого року зростання продажів електромобілів в Україні становило близько 800%. Разом з тим, у кількісному вираженні це “досить скромні цифри – близько 10 тисяч автомобілів”. На сьогоднішній день в Україні працює близько 100 зарядних станцій для електромобілів.

Також Омелян повідомив, що країна продовжить експеримент, розпочатий минулого року, і надалі закупатиме електротранспорт – тролейбуси і трамваї для різних міст.

“Це досить занедбане господарство, без сумніву, має бути змінено”, – наголосив він і додав, що для цього відомство “буде дотискати бюджет” і сподівається на підтримку прем’єра Володимира Гройсмана

Читайте також: ВРАЖАЮЧЕ ВІДЕО УСПІШНОГО ТЕСТУВАННЯ НАДШВИДКІСНОГО ПОТЯГУ ВІД РОЗРОБНИКА TESLA (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook