fbpx
Без рубрики
Колишній “прем’єр-міністр ЛНР” Ципкалов знайдений повішеним

Підозрюваний в організації перевороту в терористичній структурі “ЛНР” екс-глава “ради міністрів” Геннадій Ципкалов вчинив самогубство, повідомили в “прокуратуру” сепаратистів.

Колишнього “прем’єр-міністра” терористичної “ЛНР” Геннадія Ципкалова, затриманого раніше у справі про спробу перевороту, знайшли повішеним. Про це повідомляє ресурс сепаратистів “Луганський інформаційний центр” з посиланням на співробітника “прокуратури ЛНР” Сергія Рахно.

Сьогодні Ципкалова збиралися допитати в якості підозрюваного про його ролі в реалізації сценарію відсторонення від влади лідерів “ЛНР”, сказав Рахно.

“У зв’язку з наявністю оперативної інформації про спробу фізичної ліквідації затриманих осіб іншими учасниками змови затримані утримувалися в одному з адміністративних будівель органів влади. Сьогодні вночі затриманий Ципкалов, ймовірно, усвідомивши глибину своїх злочинних дій і зрозумівши, що надана їм оперативна інформація є безумовно небезпечною для його життя, наклав на себе руки шляхом повішення”, – розповів представник” прокуратури “.

20 вересня ватажок “ЛНР” Ігор Плотницкий заявив, що в так званій республіці запобігли спробі перевороту.

“Була чергова спроба, так би мовити, перевороту, але тут не стільки сам факт перевороту в” ЛНР “, скільки створити прецедент нібито обурення українського народу, і під це все повинна була зайти українська армія”, – сказав Плотницкий.

Крім Ципкалова був затриманий і арештований один з керівників “народної міліції ЛНР” Віталій Кисельов, повідомляв “Луганський інформаційний центр”.

Ципкалов після проголошення “ЛНР” навесні 2014 року був заступником лідера терористів Валерія Болотова і деякий час керував “республікою” після його втечі.

У листопаді 2014 року був призначений главою “ради міністрів ЛНР” і очолював так званий уряд до грудня 2015 року.

Читайте також: Стало відомо, як кілер розстріляв лідера “Оплоту” і його бізнес-партнера

Джерело.

 

Related Post

facebook