Без рубрики
Коли потрібно показати дитину стоматологу: порада педіатра

Відомий педіатр доктор Комаровський під час ефіру передачі “Школа доктора Комаровського” розповів батькам, коли слід запланувати перший візит до стоматолога з дитиною.

Відео з відповіддю він розмістив у соціальній мережі Instagram.

“У будь-якому випадку, у віці одного року, дитину треба показати стоматологу. Хоча б тому, що завдання стоматолога не тільки зуби. Стоматолог повинен подивитися на формування ясен, на роботу суглобів, на стан вуздечки язика. Все це дуже важливо” , – відзначає педіатр.

 

Вопрос: . С какого возраста нужно ходить к стоматологу. Или только тогда, когда есть травма зубика? . Ответ: . В любом случае, в возрасте одного года, ребенка надо показать стоматологу. Хотя бы потому, что задача стоматолога не только зубы. Стоматолог должен посмотреть на формирование десен, на работу сустава, на состояние уздечки языка. Все это очень важно. . Дальнейшие свидания со стоматологом зависят от состояния зубов. Если они здоровые и нет проблем, то раз в год все-таки доктору показаться не помешает. А если есть малейшая проблема, то раз в 6 месяцев найти возможность побывать у детского стоматолога – было бы замечательно. . Остается надеяться на то, что государство сможет создать такие условия, чтобы раз в 6 месяцев к детскому стоматологу было сходить не страшно и не дорого. . #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #стоматолог #детскиезубы

Допис, поширений Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy)

Що стосується подальших візитів, то, згідно з думкою Комаровського, це залежить від того, в якому стані зуби у дитини. Якщо проблем жодних немає – відвідуйте лікаря раз на рік. А якщо проблеми якісь є – то раз на півроку потрібно показуватися лікареві обов’язково.

Читайте також:  Несподіваний тато для дитини: вчинок одинокій матері зворушив соцмережі

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook