Політика
Коли чекати на звільнення Савченко, Солошенка і Афанасьєва

До кінця травня очікуються позитивні новини з приводу незаконно засуджених в РФ українців Надії Савченко, Юрія Солошенко та Геннадія Афанасьєва.

Про це перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Ми очікуємо до кінця місяця позитивні новини з приводу вирішення долі Надії Савченко, а також політв’язнів, які утримуються в РФ – Юрія Солошенко і Геннадія Афанасьєва. Я хочу зазначити, що президент на особистому контролі тримає питання звільнення заручників. Якщо говорити про звільнення заручників, яких утримують на окупованому Донбасі, там сьогодні 112 українців – військові та цивільні, і поки процес їх звільнення заблоковано, бойовики вимагають прийняти амністію”, – заявила вона.

Нагадаємо, 22 березня суд РФ засудив Савченко до 22 років ув’язнення. Кримського політв’язня Афанасьєва засуджено в Росії у справі “Сенцова-Кольченка” до семи років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Солошенко засуджено в Росії до шести років позбавлення волі в колонії суворого режиму за статтею про шпигунство.

Читайте також: САВЧЕНКО ПЕРЕДАЛА ЧЕРЕЗ АДВОКАТА ОСОБИСТІ ПРИВІТАННЯ ДЖАМАЛІ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook