Політика
​Кличко курив на зупинці, а Яценюк перейшов на електронні сигарети

У Києві мера Віталія Кличка спіймали на курінні. Тим часом колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк перейшов на капсули. Про це повідомляє видання “Страна”.

Під час заходів, присвячених Дню перемоги, Віталій Кличко відвідав Куренівку. Поки ветерани біля депо сідали у вагони трамваю, екс-боксер, а зараз чиновник знайшов хвилинку для перекуру, розповідають очевидці.

“А наш мер Віталій Кличко, виявляється, курить! При чому на зупинці громадського транспорту”, – написав киянин Максим Новохатський в Facebook. І виклав знімок, на якому Кличко-старший в компанії свого прес-секретаря Оксани Зінов’євої і водія-охоронця Романа крадькома затягується.

Читайте також: Неприємний конфуз: Кличко впав з велосипеда дорогою на роботу (відео).

“Курить, але нишком! Сигарета у нього в правій руці в кулаці, а в урну він попіл струшує”, – пояснює очевидець.

В оточенні Кличка “Страні” підтвердили, що він вже пару років, як бавиться цигарками.

“Піддався згубному впливу глави його прес-служби, яка пихкає як паровоз. Правда, сам курить тільки в одному кабінеті свого офісу, на людях з сигаретою намагається не з’являтися”, – пояснює наш співрозмовник.

Водночас екс-прем’єр Арсеній Яценюк після своєї відставки з поста глави Кабінету Міністрів не тільки взявся за своє здоров’я, а й став піклуватися про здоров’я оточуючих.

Тепер глава партії Народний фронт ходить з електронною сигаретою, розповіли його колеги.

Цей новомодний гаджет не дає курцеві надихатися смолами, які є в звичайних сигаретах з тютюном. При цьому оточуючі не стають пасивними курцями, оскільки з електронної сигарети виходить пар, а не шкідливий дим.

Більш того, можна вибрати капсулу з мінімальним кількість нікотину, щоб згодом відмовитися від згубної пристрасті.

Раніше з’явилася нова фотографія Яценюка з сигаретою. Зазначимо, що паління Яценюка стало найбільш обговорюваною новиною в соцмережах.

iacenuk 1

Читайте також:   “Можу тут допомогти Україні набагато більше”: чиновниця з Мінфіну пішла воювати у зону АТО (відео).

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook