fbpx
Політика
Клімкін звинуватив Росію в підготовці наступу у Донбасі

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на зустрічі глав МЗС “нормандської четвірки” в Мюнхені показав фотодокази пересування російської зброї через український кордон.

“Я показав кілька фото, приклад, як російська зброя поставляється через кордон. Лавров на це відповідним чином ніяк не відреагував, не коментуючи це”, – повідомив Клімкін журналістам по завершенню переговорів.

Український міністр зазначив, що поінформував учасників зустрічі про ситуацію в Донбасі і те, що “зараз відбуваються фактично спільні навчання російських військових з одного боку, російських військових, які перебувають на території Донбасу, і звичайно, найманців”. “Ми показали фотографії, як військова техніка перетинає кордон, у тому числі танки. Ми знаємо, скільки зараз боєприпасів перетинають кордон, що всі ці боєприпаси можуть скласти основу для наступальної операції”, – сказав Клімкін.

Нагадаємо, що переговори “нормандської четвірки” (Росія, Україна, Німеччина, Франція) щодо ситуації в особливих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) на міністерському рівні почалася в Мюнхені (Німеччина), завершилися, ледь встигнувши розпочатися.

Німеччину га зустрічі в Мюнхені представляв глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмайер, Францію у зв’язку з відставкою на минулому тижні глави МЗС франції Лорана Фабіуса – политдиректор французького МЗС Ніколя де Рів’єр, Україну – міністр закордонних справ Павло Клімкін, Росію – міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

Джерело.