fbpx
Дозвілля
Кінець красивого життя: 18-річна дружина російського олігарха повертається до Сибіру

Після скандального розриву з 55-річним чоловіком-мільйонером Валентином Івановим юна російська модель Ліза Адаменко повертається в Росію, в рідний Сибір.

Як вважають злостивці, шикарному життю 18-річної красуні прийшов кінець, повідомляє “Лайф.ру“.

Чоловік-олігарх звинуватив її в невірності і заявив, що більше не хоче мати з нею справу. Підприємець також натякнув, що вже знайшов Лізі заміну.

Після скандалу, приводом для якого, за словами моделі, стало її побиття чоловіком в одному із клубів Нью-Йорка, де він нібито вирвав кілька сторінок її паспорта, модель залишилася в Америці, щоб відновити документи.

У підсумку, пробувши кілька тижнів у Нью-Йорку, Адаменко нарешті отримала посвідчення особи, за яким вона зможе полетіти додому. Про це журналісти дізналися від самої юної манекенниці.

“Мені дали довідку, за якою я можу полетіти, нарешті я розібралася з цим! Тепер я можу поїхати додому в Красноярськ, там мені потрібно буде в першу чергу відновити паспорт”, – повідомила Ліза.

Ще недавно Ліза хвалилася у соціальних мережах брендовими нарядами і розкішними автомобілями, подарованими Валентином. Але тепер Адаменко доведеться самій заробляти на казкове життя, до якого вона звикла.

Батьки довгоногої шатенки дуже чекають дочку додому, розуміють, що після скандального розлучення Ліза потребує підтримки близьких. А ще недавно Лізі Адаменко заздрили сотні інших дівчат, адже юна дівчина витягла лотерейний квиток. Познайомилася із забезпеченим, турботливим чоловіком, який відкрив для красноярської красуні світ.

Читайте також: Відома українська журналістка потрапила в жахливу ДТП з Uber: опубліковано фото

Джерело.

Related Post

facebook