fbpx
Події
Керівник проекту “Зважені та щасливі”: “Трагедії з учасниками не пов’язані з шоу”

Наталя Щербина, керівник шоу «Зважені та щасливі», прокоментувала смерть учасниці третього сезону проекту Євгенії Мостовенко.

Смерть учасниці проекту «Зважені та щасливі» Євгенії Мостовенко викликала хвилю активного обговорення і засудження шоу. Залишити ситуацію без уваги не могла керівник проекту Наталя Щербина. Жінка прокоментувала смерті колишніх учасників «зваження», розповіла про те, як відбираються люди із зайвою вагою і як вони проходять медичний огляд, а також повідала, яким чином учасники худнуть після вильоту з проекту.

– Перед запуском шоу отримували ви рекомендації провідних українських фахівців: кардіологів, дієтологів, гастроентеролог, психологів як зробити процес інтенсивного скидання ваги найменш небезпечним для організму або скористалися готовими американськими напрацюваннями?

Готовими напрацюваннями? Ні в якому разі! По-перше, формат адаптований нашою командою під українські реалії. Не забувайте, що рівень життя українців і американців і наша екологія дещо відрізняються. По-друге, у нас застосовується індивідуальний підхід і проводиться комплексне обстеження кожного учасника до початку зйомок.

– Як проводиться процес відбору товстунів на шоу? При наявності яких хвороб ви відмовляєте людям в участі в шоу?

Всі потенційні учасники, відібрані нами під час кастингу, обов’язково проходять ретельний медогляд у лікарів фахівців, серед яких терапевт, кардіолог, пульмонолог. Кожен здає кров на розгорнутий аналіз і сечу. Ми обов’язково перевіряємо людей на гепатит та ВІЛ. Якщо медики вважають, що необхідні додаткові обстеження (рентген, МРТ, інше) ми їх проводимо. І тільки після висновку фахівців приймається рішення по кожному претенденту – може людина брати участь в проекті або йому не дозволяє стан здоров’я.

Всіх потенційних учасників ми, відповідно до медичного висновку, розподіляємо за трьома групами:

низький рівень ризику, середній і високий. Люди, що потрапили в групу з високим рівнем ризику, в проект не допускаються, яким би не було сильним їх або наше бажання бачити їх у тренувальному таборі «зваження …». Ні велика вага, ні яскрава історія не можуть змінити це рішення. Таким чином до початку кожного сезону відсіваються близько 10% претендентів. Ми ніколи не будемо брати в проект людину з захворюваннями, які становлять загрозу її життю і / або потребують негайного лікування.

Читайте також:ПЕРЕЖИВШИЙ ІНСУЛЬТ УЗЕЛКОВ ПРО СМЕРТЬ УЧАСНИЦІ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ”: “ІНСУЛЬТ МОЖЕ СТАТИСЯ З БУДЬ-ЯКОЮ ЛЮДИНОЮ”

– На шоу завжди чергували лікарі. Які саме фахівці?

У таборі схуднення цілодобово знаходиться лікар, здатний надати першу необхідну допомогу. Він знайомий з медичною карткою кожного учасника, і у нього є весь необхідний набір медикаментів для кожного учасника сезону. Будь-яке нездужання обов’язково перевіряється, по першої необхідності приїжджає «швидка». При підозрах на серйозні проблеми зі здоров’ям, ми веземо учасника на МРТ, рентген. На конкурсах обов’язково чергують кілька карет «швидкої допомоги»; на марафоні, наприклад, чергували 4 бригади. Крім того, табір схуднення знаходиться в межах швидкого реагування «швидкої», яка в екстреному випадку приїжджає дуже швидко.

– Переглядалися  і чи будуть переглядатися принципи відбору учасників після  смертельних випадків?
З першого сезону шоу принцип відбору дуже ретельний, ми йому слідуємо щороку і не йдемо на компроміси, якщо медичний висновок не дозволяє людині фізичних навантажень. Трагедія, яка сталася з Ігорем Пашинським, Іллею Яковлєвим і Женею Мостовий, не пов’язана з форматом проекту і могла статися з будь-яким пацієнтом, котрі вступили в лікарню з подібними симптомами.

У нас всі конкурси з першого сезону і по сей день розробляються з урахуванням фізичного стану учасників.
– Після вибування з шоу і до фіналу люди худнуть  самі. Ви контролюєте цей процес?

Звичайно. Вибувши з проекту, учасники не залишаються один-на-один зі своїм схудненням. Вони отримують від проекту абонементи в зал і персональних тренерів, яких підбирають, консультують і координують тренери «зважених та щасливих», оскільки не можуть особисто бути присутнім на кожному тренуванні в різних містах.

Читайте також:ДОЧКА ПОМЕРЛОЇ УЧАСНИЦІ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ-3”: “МАМА З ВІТЧИМОМ ГОТУВАЛИ ДОКУМЕНТИ НА УСИНОВЛЕННЯ” (ФОТО)

Джерело.