fbpx
Дозвілля
Кардіолог назвав продукт, який провокує ранні хвороби серця

Кількість інфарктів та інсультів зростає, а їхні жертви стають молодшими. Провідний британський кардіолог і хірург Шиам Колвекар бачить головну причину цього в зловживанні насиченими жирами, і наполягає на доцільності заборони на вживання вершкового масла.

Цей фахівець, який працює в лікарні Лондонського університетського коледжу, попереджає про небезпеку вживання продуктів з високим вмістом насичених жирів і рекомендує їсти менше м’яса, пити знежирене молоко і готувати на соняшниковій і оливковій олії, повідомляє expres.ua.

У Британії від серцево-судинних захворювань за рік гине близько 200 тисяч чоловік, і кардіологи вважають, що в третині цих смертей винні насичені жири. Статистика свідчить, що дорослі вживають у середньому 800 грамів таких жирів на місяць, що на 20% більше рекомендованої норми. Зниження цього показника до норми, за підрахунками медиків, може рятувати 3,5 тисячі життів щороку.

“Заборона на вершкове масло і заміна його маргариновими сумішами здатні скоротити добове споживання насичених жирів на 8 грамів, — каже доктор Колвекар, – Дуже часто операції на серці можна запобігти, якби пацієнт дотримувався дієти і споживав менше насичених жирів”.

За словами доктора Колвекара, вік пацієнтів, яким необхідна операція з коронарного шунтування, постійно знижується, і тепер він часто оперує хворих у віці 30-40 років. Заяви кардіолога вже викликали гнівну реакцію з боку фермерів і популярних у Британії провідних кулінарних телешоу.

Між тим, у певних нормах вживання вершкового масла потрібне організму.

Читайте також:ЛІКАРІ РОЗПОВІЛИ СТРАШНУ ПРАВДУ ПРО ЖІНОЧІ ГОРМОНИ

Джерело.

facebook