fbpx
Світ
Канцлер ФРН Ангела Меркель шукає спосіб скоротити число біженців. Ймовірно шляхом депортації.

Берлін буде домагатися, щоб північноафриканські країни приймали назад своїх громадян, депортованих з ФРН за спрощеною процедурою.

Про це пише видання Die Zeit.

«Федеральний уряд хоче швидко узгодити питання з країнами походження: північноафриканські держави повинні приймати шукачів притулку, яким за рішенням федерального уряду відмовлено в наданні статусу, навіть без оригінальних проїзних документів”, – йдеться в статті.

В даний час Німеччина веде відповідні переговори про прискорення процедур з Тунісом, повідомив глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

“Якщо це вийде з Тунісом, сподіваюся, вдасться і з іншими магрибськими державами”, – сказав дипломат.

Він нагадав, що всі країни зобов’язані за міжнародним правом приймати назад своїх громадян, якщо в іншій країні їм не надається право на проживання. Так уже роблять західно-балканські країни – Сербія, Косово і Албанія, які були визнані країнами безпечного походження восени минулого року.

У минулі вихідні координатор уряду ФРН з проблем біженців Петер Альтмайер заявив, що федеральний уряд хоче депортувати біженців-ув’язнених в треті країни, якщо повернення в країни їх походження неможливо.

Як повідомляє Укрінформ, біженці з північноафриканських держав потрапили в коло “небажаних” після подій у новорічну ніч в Кельні, коли саме ці громадяни поводилися з жінками неприпустимим в європейському суспільстві чином – приставали до них з  домогання, мінімум трьох ….

Відмовляючись встановлювати верхню межу прийому біженців, канцлер ФРН Ангела Меркель шукає шляхи скоротити їх число в країні шляхом депортації тих хто вже знаходяться в Німеччині.

іконгограф

Джерело.