fbpx
Події
Кабмін запропонував підняти ціну на сигapeти

Кабінет Міністрів України ухвалив законопроект, в якому запропонував підвищити акциз на тютюн до рівня мінімального акцизного податкового зобов’язання. Про це повідомляє ТСН.

Згідно з ухваленим Урядом законопроектом, пропонують встановити нові правила, які діятимуть до кінця 2024 року. При визначенні податкового зобов’язання на сигapeти, акцизний податок не повинен бути меншим встановленого мінімального акцизного податкового зобов’язання.

Під час визначення податкового зобов’язання на сигapeти з меншою мінімальною роздрібною ціною, ніж мінімальний акциз помноженого на коефіцієнт 1,65, сума акцизного податку не повинна бути меншою встановленого мінімального акцизного податкового зобов’язання, помноженого на коефіцієнт 1,4. Аби норму не порушували, в Кабміні також запропонували ввести обмеження щодо зниження цін на сигapeти в роздробі не більше 5% від максимальної роздрібної ціни. В іншому разі доведеться сплатити штраф у розмірі 100% вартості всіх тютюнових виробів наявних у підприємства, але не менше 10 тис. гривень.

В Кабміні також зазначили, що цьогоріч деякі виробники декларували ціни на сигapeти в розмірі 17-18 гривень за пачку.

Читайте також:  Підвищення ціни на газ для населення є неминучим, – Гройсман

Нагадаємо, що Кабінет міністрів підвищив мінімальні оптові та роздрібні ціни на гоpiлку, лікеро-гоpiлчані напої, кoньяк, вiски, рoм, джин та винa.

Related Post

facebook