fbpx
Дозвілля
Історія, що вразила Україну. Домовині з трупом жінки, били поклони та цілували 80 вірян, а священник й досі на волі (відео)

Суд відпустив забороненого в служінні священика під особисте зобов’язання.

Рік тому в столиці в одній із церков у Бортничах священик Микола Наслудов виставив посеред храму викопану з могили труну з тілом своєї дружини. Жінку він оголосив святою.

Правоохоронці спершу не могли повірити в повідомлення їм про це. Лише коли приїхали – побачили процес поклоніння на власні очі. З’ясувалося, що служби в храмі служить заборонений у служінні священик. Довкола себе він зібрав гурт людей, який підпадає під визначення секти. Вони відмовлялися від документів, не водили дітей до школи та уникали будь-яких контактів з державою. Донька померлої Дарина каже, що парафіяни разом зі священиком хотіли лише перепоховати Тетяну, бо могилу підточували підземні води. Але коли побачили, що її тіло не розклалося та приємно пахло, вирішили не повертати у землю.

У діях священика донька не бачить ніякого криміналу. “Міліція відкрила кримінальну справу по факту наруги. Я вважаю наругою те, що вони увірвалися в церкву”, – заявила вона. Зараз людей із території храму виселили. До церкви призначили іншого священика, який переосвятив приміщення та викинув “ікони” із зображенням родичів свого попередника. Тіло померлої перепоховали. Де саме – знають лише донька та чоловік-священик. Судово-медична експертиза священика визнала Миколу Наслудова нормальним. Він перебуває під слідством. На цей час його відпустили, обравши запобіжним заходом особисте зобов’язання. Максимальний термін ув’язнення, який загрожує Наслудову, становить сім років.

Наталя ховає обличчя та розповідає власну історію. Її мати разом із вітчимом пішли в Бортницьку церкву ще 2007-го. Сім’я жінки нічого поганого в цьому не вбачала, та згодом зрозуміла – секта.

“Я була в шоці. Під час служби цей священник починав по цьому пристолу бігати, і постійно в нього мова агресивна, і він цим людям таке казав – “чіпи, коди, ми скоро помремо, не можна ходити лікуватися, бо вживляють коди”, – розповідає дівчина.

Згодом мати Наталії Олена, кандидат психологічних наук, разом із чоловіком покинули роботу, житло та переїхали жити до церкви. 2008-го жінка народила третю дитину та не стала оформляти документи, бо священик це забороняв.

Старша донька Олени взялася за питання позбавлення батьківства, щоби забрати сестер із церкви, але мама з вітчимом несли гроші в храм Наслудова.

Та досі не може оговтатися від почутих розповідей.

“Коли мені мама каже, ну ми її цілували і в губки, і в ручки. Люди цілували труп. Як це можна вселити? Священник цей внушив 80 чоловікам, що вона пахне медовим запахом”, – каже Наталя.

Дівчина вмовляла матір поїхати додому після того, як священика забрала міліція, а людей – виселили. Під час обшуку вони молилися до викопаної жінки.

Експерт Наталія Ломоносова розповідає, що колишні сектанти не знають, як жити без свого гуру, сектанство небезпечне пригніченням свідомості людини. Наталія певна, найближчим часом кількість сект в Україні зросте, особливо у селах.

Люди, чиї родичі потрапили до секти, бояться, що священика відпустять, а їхні рідні знову потраплять під його вплив. МВС проводить перевірку дій Наслудова, якого позбавили сану ще три роки тому. На території церкви під час обшуку, окрім тіла дружини душпастиря, виявили і несанкціоноване поховання. Зараз друге тіло на експертизі, яка покаже, чи своєю смертю померла жінка, а священник знаходиться на судово-психіатричній експертизі у психлікарні.

Тим часом, у скандальному храмі вже новий духівник. Жителі Бортничів, Дарницького району Києва, сподіваються, що тепер храм Пресвятої богородиці в них буде відчинений для всіх.

Реклама

Related Post

facebook