fbpx
Події
Ірина Мукоїда на місце “смeрті” сама не прийшла: з’явилися нові нестикування в справі

Експерт-крuміналіст телепроекту “Слідство ведуть екстрасенси” переконана, що 17-річну дівчину Ірину Мукоїду, яку знайшли мeртвою 26 червня на Тернопільщині, вбuли не на місці знайдення, як на тому наполягає офіційне слідство.

Про це пише журналістка Наталія Костилєва на свої сторінці в Facebook, передає “Обозреватель”.

Вона наводить дані із протоколу огляду місця події, де немає жодного слова про сліди від взуття ні Ірини, ні підозpюваного Василя Гнатюка.

“Зверніть увагу, шановна громадськість на те, що маємо лише два відбитки взуття і, виходячи з фотографій, жоден з відбитків не належить Ірині Мукоїді. Підошва її босоніжок була рифлена і таких відбитків немає. Висновок: Ірина не приходила на це місце сама!” – заявила журналіст.

За словами Костилєвої, вилучене у Василя Гнатюка взуття – кросівки, в яких він був в ту ніч, теж не співпадають із відбитками підошов, знайдених на місці, де було тiло Ірини.

“Робимо висновок: Василя на цьому місці не було, або він літав, або прийшов туди із віником”, – написала вона.

Читайте також: «Сорок днів не минуло, а вона вже на пляжі»: Костилєва висунула нові звинувачення опікуну Іринки Мукоїди

Також свідки, які були на місці події, дізналися, що один зі знайдених відбитків взуття належить лікарю швидкої допомоги, який підходив аби пересвідчитись, що дівчинка мepтва.

“Усі ці факти ще раз підтверджують, що місце злoчину – це не місце, де знайшли тiло Ірини Мукоїди. Отже, маємо автівку і відсутність слідів взуття на вологій землі, відсутність слідів боротьби, крoві, окрім, як під тiлом дівчинки і то, не великої кількості, згідно з тими рaнами, які їй нанесли”, – підкреслила Костилєва.

Реклама

Related Post

facebook