Політика
Інтерпол досі розшукує Януковича, подорожувати він не може – ГПУ

Інтерпол розшукує колишнього президента України Віктора Януковича в одній кримінальній справі.

Про це середу заявив начальник Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, який займається справою вбивств на Майдані.

“Інтерпол надав дозвіл на здійснення міжнародного розшуку у одній кримінальній справі. За підозрою до причетності у розтраті коштів виділених на створення телекомунікаційної мережі  під час приватизації “Укртелекому”, – сказав він.

“За цим провадженням він перебуває у міжнародному розшуку і перебуває, єдине що, у зв’язку з скаргою адвокатів (Януковича –ред.) на таке рішення Інтерполу, Інтерпол призупинив публікацію цих файлів. Тобто тут все питання до правоохоронних органів Інтерполу, чи вони надають цю інформацію в інші країни для затримання, чи не надають. Тому що з баз про міжнародний розшук він не видалений”, – додав Горбатюк.

На питання, чи може Янукович вільно подорожувати світом, Горбатюк відповів: “на мою думку він не може. З баз даних Інтерполу він не видалений і тут все буде залежати від тих держав, в які він заїде, чи будуть вони його затримувати чи ні”.

“Хай спробує виїхати. Він буде затриманий”, – сказав Горбатюк.

Як відомо, у середу адвокат Януковича заявив, що екс-президент Віктор Янукович має право подорожувати.

Раніше в українському Інтерполі заявили, що розшук Януковича триває, а Інтерпол обмежив публічний доступ до інформації про розшук Віктора Януковича тимчасово.

Читайте також: Янукович передав пояснення про вбивства “євромайданівців”

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook