fbpx
Без рубрики
“Інтер” зникне: режисер пояснив, на кого працює телеканал

Оцінкою роботи телеканалу “Інтер” і його менеджерів повинна займатися Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, а не Служба безпеки України.

Про це розповів кінорежисер-документаліст Володимир Тихий.

“Інтер” – це рудимент радянського телебачення. Вони працюють у культурному сегменті пострадянського простору України, використовують модернізовані стилі, напрацьовані ще в СРСР”, – сказав Тихий.

Режисер додав: “Інтер” випадає з органічного українського життя, як політичного, так і культурного. Однак за рахунок потужного покриття і грошей канал витягує рейтинг. При цьому, якщо канал завтра зникне, то він просто зникне для більшості українців”.

За словами Тихого, постійні скандали символізують агонію каналу. “Інтер” намагається не втрачати проросійського пострадянського глядача, але це і створює для нього проблеми. Люди, які вкладали мільйони в канал, повинні думати, як із каналом правильно розлучитися. Це не буде завтра, але через рік-півтора каналу може вже і не бути”, – попередив Тихий.

Кінорежисер упевнений, що роздратування суспільства через поведінку Марії Столярової закономірне. “Суспільство реагує на скандал. Звичайно, до рівня розбитих вітрин не треба опускатися, тому що це системно не вирішує проблему”, – запевнив Тихий.

“У таких випадках немає сенсу апелювати до СБУ. Треба вимагати з Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Чим вони займаються? Адже саме вони закривають очі на зміст роботи телеканалу “Інтер”. Тому питання до Нацради, а не в СБУ”, – резюмував Тихий.

Джерело.

Related Post