fbpx
Без рубрики
«Інтер»: Столярова ніколи не працювала на телеканалі

Телеканал «Інтер» заявляє,що випусковий редактор програми «Подробиці тижня» Марія Столярова ніколи не працювала на телеканалі.

«Заявляємо, що випусковий редактор програми «Подробиці тижня» Марія Столярова є співробітником компанії «НІС» і ніколи не працювала на телеканалі «Інтер». І телеканал не може нести відповідальність за дії осіб, які не є його працівниками», – йдеться в заяві.

Телеканал наголошує, що не має ніякого стосунку до виробництва програми «Подробиці тижня», що виходить в ефірі телеканалу «Інтер», програма виробляється компанією «Національні інформаційні системи».

У заяві зазначається, що угода між телеканалом «Інтер» і компанією «Національні інформаційні системи» передбачає, що телеканал «Інтер» не має стосунку до виробництва і не відповідає за зміст зокрема програм «Новини», «Подробиці», «Подробиці тижня», згідно з угодою, «НІС» самостійний і в здійсненні кадрової політики.

Водночас телеканал «Інтер» вважає категорично неприпустимим те, що в ефірі прозвучала нецензурна лексика і покладає повну відповідальність за те, що сталося на компанію «Національні інформаційні системи», оскільки технологія прямого ефіру не дає каналу оперативної технічної можливості усувати помилки виробників програм.

Раніше в інтернеті поширили сюжет про вшанування пам’яті Небесної сотні, зняте телеканалом «Інтер», під час якого з’являється звуковий супровід редактора з нецензурним висловлюванням. Після цього народний депутат Андрій Тетерук звернувся до СБУ з проханням з’ясувати цей інцидент. Слідчі СБУ вивчають інформацію стосовно Столярової.

Шеф-редактор «Подробиць тижня» Марія Столярова заявила, що сталася технічна помилка, вона спілкувалася з технічного каналу зі знімальною групою з іншого майданчика, але помилково натиснула кнопку виходу в ефір, а не в навушник кореспонденту. Крім того, Столярова називає провокацією скандал, пов’язаний з прямим ефіром програми 21 лютого.

Також повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне на своєму засіданні питання сюжету про Небесну сотню з нецензурним висловлюванням.

Джерело.