fbpx
Політика
Інформація про переговори щодо можливого призначення Бойка і Ахметова головами ОРДЛО дуже ймовірна, – Найєм (відео)

Інформація про проведення переговорів в Адміністрації президента України з лідером Опозиційного блоку Юрієм Бойко та олігархом Рінатом Ахметовим про можливе призначення їх головами ОРДО/ОРЛО вельми вірогідна і заслуговує довіри, заявив народний депутат Мустафа Найєм.

Про це він сказав в ефірі телеканалу 112 Україна.

“Чув про те, що такі переговори ведуться. На той момент це були переговори про те, щоб якось влаштовувати там вибори. Яка кінцева мета цих переговорів, до чого прийшли в кінці я не знаю, але та інформація, яка була опублікована Сергієм Рахманіним, вона вельми вірогідна і заслуговує довіри”, – повідомив нардеп.

Він також висловив думку, що такий варіант розвитку подій пов’язаний з великими ризиками і для президента, і для тих людей, які готові це зробити.

Читайте також: Найєм підтвердив інформацію про зустрічі Коломойського з Порошенком.

“У випадку, якщо ми дійсно отримаємо таке керівництво Донецької і Луганської областей, ми, по-перше, повинні розуміти, що ми повністю віддаємо на відкуп ці території цим людям. По-друге, ми розуміємо ризик, який вже у нас був в історії, коли неконтрольовані території, на яких велася неконтрольована інформаційна політика, які були фактично заручниками і територією для грабежу конкретної політичної сили, врешті-решт опинилися заангажованими межами контролю політичної влади в Україні”, – пояснив Найєм.

Напередодні деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що Адміністрація президента проводила переговори з Рінатом Ахметовим та Юрієм Бойком про призначення їх керівниками окупованих територій Донбасу.

Джерело.