fbpx
Політика
Ілля Новіков опублікував у Facebook лист української льотчиці до парламенту

Адвокат оприлюднив на своїй сторінці лист української льотчиці до парламенту.

“Закон Надії Савченко” про зарахування засудженим одного дня в СІЗО за два дні в колонії прийняла Верховна Рада без єдиного голосу проти. Те, що умови утримання в СІЗО є набагато гіршими і шкідливішими, ніж у зонах, розуміють всі. Але зараз, коли за цим законом вийшли або от-от вийдуть на свободу раніше очікуваного явні негідники, пішов зворотній рух. Уже внесено законопроект про обмеження цієї пільги заднім числом тільки для злочинів невеликої і середньої тяжкості. Вже деякі люди кажуть, між іншим, що цей закон спонсорувала мафія, а Савченко повелася, не заглибившись, або навіть отримала за це якісь гроші”, – зазначає Новіков у дописі.

Він додав, що Савченко радилася з ним як з юристом, перш ніж внести законопроект. Адвокат підтримав її, тому вважає, що на ньому є частина відповідальності за це рішення. Проте, Ілля Новіков, як і раніше, вважає його правильним.

У своєму листі Надія Савченко звертається безпосередньо до лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко, заявляючи: “Цей закон – початковий рубіж для зміни всієї судової системи і не потрібно його саботувати, щоб заробляти собі плюсики перед виборцями. Тому треба просто не лінуватися працювати багато і швидко, щоб далі рухатися вперед і щоб цей закон дав свій позитивний результат у новій, цілісній і збалансованій судовій системі. Я проти внесення будь-яких змін у цей закон і захищаю його в тій редакції, в якій він був прийнятий, навіть перебуваючи у в’язниці всіх народів – Росії”.

x63714.jpg.pagespeed.ic.QtnlvUrdBxRj8_EJy_Lf

x63713.jpg.pagespeed.ic.GUt_HZEKYeuPAFpM4oi1

Джерело.