fbpx
Політика
Ільченко відповів російським ЗМІ на відеозвинувачення у педофілії (відео)

Звільнившись з-під домашнього арешту кримський вчитель Юрій Ільченко назвав опубліковане російськими ЗМІ відео, через якого його звинуватили у педофілії, монтажем і фейком.

Про це повідомило “Громадське радіо“.

“Дуже багата фантазія у ФСБ. Що я ще можу сказати? Мене шантажували тим, що якщо я не підпишу визнання, що я координатор “Правого сектора”, і що я хотів підірвати пам’ятник Леніну, то вони мені придумають якусь статтю, яку не поважають у кримінальному світі”, – заявив Ільченко.

Читайте також: Тимчук оприлюднив резонансну деталь конфлікту на кордоні з Кримом

Покинувши окупований Крим політв’язень зазначив, що російські силовики намагалися змусити жінку, з якою він зустрічався протягом чотирьох років, його обмовити.

“Вони намагалися зробити так, щоб на мене написали наклеп. І жінка, і її дочка склали про мене хорошу характеристику. Дівчинка навіть зазначила, що її намагалися змусити”, – підкреслив Ільченко.

Також українець пообіцяв подати до суду на видання “ПолітНавігатор”, яке поширило відео, на якому нібито був зображений Ільченко і імовірно шкільного віку дівчинка.

“Там якийсь монтаж, щось схоже на мій офіс, на мене. Це не автентичне відео. Це фейк, і ми будемо, звичайно, подавати до суду” – резюмував Ільченко.

Читайте також: Жахіття кримського СІЗО: російський політв’язень розповів про мерців в тюрмах

Джерело.

Related Post

facebook