Дозвілля
Ігорю Стефураку запропонували продати жартівливого Telegram-бота про Порошенка за 5000 грн

Telegram-боти розумнішають з кожним днем. Наприклад, сьогодні українські розробники “викотили” чергового робота, який вміє шукати українські компанії за назвою або іменем директора. Такі боти стають у пригоді не лише користувачам, але і своїм творцям. Засновник Workcelerator Ігор Стефурак написав свого бота-Порохобота жартома, витративши на нього десяток хвилин, але йому вже надходять цілком серйозні пропозиції з продажу бота.

“Порохобот” абсолютно очевидно створювався як прикол. Українці бурхливо обговорюють політику в Facebook, Twitter та інших соціальних мережах, а найголовніше в таких дискусіях – вчасно і влучно визначити рівень “зради” і “перемоги” в кожній окремій із новини. Простенький “Порохобот” круто розбирається в реаліях української політики і допоможе користувачам соцмереж заощадити нерви і час: якщо кинути йому посилання на новину, бот визначить в ній “зраду”, “перемогу”, або ж просто чарівно посміхнеться на фото.

Ит

Невибагливий бот, який вміє говорити лише чотири фрази, сподобався спільноті, встигнувши набрати 756 користувачів. Цю аудиторію і запропонувала купити у творця бота представниця PR-агентства, розповідає Ігор. За 6 грн за користувача або ж в сумі близько 5000 грн.

Хороша капіталізація, як для проекту, створеного за 15 хвилин і розкрученого сарафанним радіо в Twitter, Facebook і Telegram.

Порохобота хочуть найняти для роботи в рекламній кампанії для одного з клієнтів фірми. Правда, творець не поспішає його продавати. “Це класний кейс першого потенційного екзиту в сфері ботів”, – говорить Ігор.

Пропозиція

Читайте також: Google запустив в Україні безкоштовні курси з інтернет-маркетингу.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook