fbpx
Політика
Хто замість Яценюка? Абромавичус пропонує Яресько

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, чия заява про відставку спричинила значний резонанс, в інтерв’ю агентству Associated Press у п’ятницю, 5 лютого, заявив, що сподівається на поштовх реформам у країні завдяки скандалу. Уродженець Литви поскаржився також на відсутність у Кабінеті Міністрів умов для роботи технократів, мовляв, система застаріла і є надто складною.

Успіхів у реформах та підвищенні рівня життя українців може досягти уряд професіоналів, вважає міністр. “При тільки технократичному уряді, мабуть, потрібно призначити прем’єр-міністром технократа, тому тут я запропонував кандидатуру Наталії Яресько”, – цитує Абромавичуса агенція “Українські новини”.

Умовою роботи такого уряду він назвав свободу дій у підборі кадрів без урахування політичних та фінансових інтересів. Проте у реалізацію таких умов Абромавичус не вірить, а тому не відкликатиме свою заяву про відставку.

Міністр нагадав про свої звинувачення у корупції та підкреслив, що виступає за відставку чинного генерального прокурора Віктора Шокіна та припинення політичної діяльності депутата “Блоку Петра Порошенка” Ігоря Кононенка. “Давайте використаємо таку ситуацію, де є можливість повного перезавантаження, і все-таки призначимо нового керівника Генеральної прокуратури”, – сказав він. Абромавичус також висловив сподівання, що його колеги, які відкликали заяви про відставку, зможуть прискорити зміни в країні.

Джерело.

Реклама