fbpx
Політика
Хто такі “Революційні праві сили”

“Революційні праві сили” не є частиною і не підпорядковуються “Правому сектору”. Нову групу створила частина колишніх членів ПС разом із радикальною організацією “Білий молот”.

“Революційні праві сили – це проект, спрямований проти роботи Правого сектору. Вони намагаються ввести в оману спостерігачів, і якщо стануться якісь провокації з їхнього боку, щоб всі могли подумати на нас”, – пояснив речник ПС Олексій Бик.

Ігор Громов – представник прес-штабу “Радикальних правих сил”, які 20 лютого зайняли актовий зал готелю “Козацький” у центрі Києва на Майдані Незалежності, – розповів Громадському про те, хто стоїть за цією організацією.

“Єдині люди, які причетні до влади і підтримують нас, – це колишній народний депутат Юрій Кармазін (як громадський діяч), а також Сергій Мельничук, народний депутат, керівник “Айдару”, який пов’язаний зі штабом”.

За словами Громова, у штаб “РПС” входять колишній політв’язень Дмитро Павличенко, Горанін (“Гора”), «Білий молот», а також один “Кий”, друг “Сенсей”, друг “Меч”. “Ті, хто стежить за правим рухом в Україні, знають цих людей”, – зазначив представник прес-штабу “РПС”.

Щодо фінансування організації, то Ігор Громов заявив, що “РПС” збирає кошти “буквально по копійці”, звертаючись не так за грошима, як за необхідними речами – дровами, бензином, генераторами, наметами, харчуванням”.

“Ми, представники “Революційних правих сил”, заявляємо, що за нами не стоїть жоден з олігархів, ні один з фінансових кланів чи відомих політиків, – додав Ігор Громов. – “РПС” – це колишні і теперішні бійці, які воювали на Майдані, в так званій зоні АТО, які входили в “Правий сектор”, добровольчі батальйони. Вони зібралися 20 лютого 2016 року і звертаються з ультиматумом до влади. Ми діємо виключно мирно”.

Джерело 1. Джерело 2.

Реклама