Політика
Хакери викрили російського спецназівця, який воює проти України (відео)

Хакери анонімної групи Falcons Flame викрили чергового російського спецназівця, який воює на боці терористів на “Донбасі”.

Дані про терориста з позивним “Штурм” хакери отримали з телефону спецназівця, який є співробітником Федеральної служби виконання покарань (ФСВП), повідомляє “ІнформНапалм”.

Цінність отриманої інформації полягає в тому, що більшість фотографій, витягнутих з телефону співробітника ФСВП, містять повні EXIF-дані, в тому числі дати створення фото. Крім того були надані відео, зняті співробітником відділу спеціального призначення “МАНГУСТ” ГУФСІН Росії в Ростовській області, який неодноразово приїжджав у короткострокові відрядження для участі в бойових діях на Донбасі.

Хакери уточнили, що всі матеріали передані силовим структурам України та співробітникам Центру вивчення ознак злочинів проти національної безпеки України “Миротворець”.

Хакери

Хакери встановили, що спецназовцем є Рейхенау Микола Володимирович, 17.05.1985 року народження.
З листування терориста з’ясувалося, що він замовляє собі підробку печатки для нагородних документів.

Спецназівець використовує позивні “Штурм” і “Коловрат”, є шанувальником “Третього Рейху” про що свідчать фото, знайдені в його архівах. Втім, для співробітників каральних органів Російської Федерації “римські салюти”, штандарти “Третього Рейху” та інша атрибутика є досить поширеними. Тобто, під гаслами “визволення України від фашистської хунти” на українську землю прийшли воювати адепти “гітлерівської версії русского міра”.

Хакери відзначили, що матеріали цього розслідування є черговим підтвердженням участі кадрових російських військовослужбовців у війні на Донбасі, які через систему “відряджень” у добровільно-примусовому порядку за підвищену матеріальну винагороду їздять вбивати українців і проводити окупаційні дії в інтересах Російської Федерації.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook