Дозвілля
Гурт SEREBRO шокував виконанням пісні “чоловічим голосом”, яка викликала величезну кількість дискусій і розмов (відео)

Оновлений склад тріо вже встиг записати нову композицію під назвою Chocolate, слова якої написала одна з солісток Ольга Серябкіна.

Щоправда, шанувальники гурту лишилися не в захваті від нового треку колективу. Річ у тому, що композиція звучить “чоловічим” голосом. “Навіщо так обробляти голоси? Незрозуміло ж, хто де співає! Неначе одна людина!” – незадоволені одні. “Ніби трансвестити співають”, – зробили висновок інші.Продюсер Serebro Макс Фадєєв поквапився пояснити, чому замість дзвінких жіночих голосів, фанати чують “чоловічий”. “Дорогі шанувальники групи Serebro. Вчора ми виклали трек, який викликав величезну кількість дискусій і розмов. Він виконаний нестандартно і незвично для групи. Нам хочеться експериментувати і робити щось нове. Це європейська версія, яка затверджена нашими партнерами в Італії і вийде у всьому світі саме в такому форматі”, – сказав Фадєєв.

Дивіться відео:  Пісня до сліз. Така пісня має звучати завжди, щоб пробуджувати відчуття того, що сталося і є, – сказала Дарина (відео)

Джерело.

Related Post

facebook