fbpx
Події
Грип-убивця: у київській лабораторії підтвердили причину смерті хлопчика із Сум (відео)

Матеріал для аналізів уже відправили також і до Лондона.

Припущення сумських лікарів щодо причини смерті 13-річного хлопчика підтвердили в столичній лабораторії, до якої передали аналізи дитини.

Фахівці констатували штам грипу АH3, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. “Це один із вірусів, які циркулюють і будуть циркулювати цього року на території України.

Для подальшої диференціації, а саме встановлення типу вірусу, ми відправимо матеріал для дослідження в лабораторію міста Лондон”, – пояснив директор центру контролю і моніторингу захворюваності МОЗ України Роман Родина.

Цього року Україною ходитимуть три типи вірусу грипу: “Брізбен”, “Гонконг” і “Каліфорнія”.

Останній торік вбив близько 400 українців. Лікарі зауважують, що смертельну загрозу може нести будь-який підвид грипу, тому важливо правильно діяти вже при перших ознаках нездужання.

Насамперед, слід звертатися до лікаря й не намагатись лікуватись самостійно, бо часто люди плутають грип із застудою та потрапляють у лікарню запізно.

Найшвидше підхопити грип ризикують діти, люди старшого віку, хворі на цукровий діабет й ті, хто має проблеми з серцем і судинами. Єдиним гарантованим засобом від грипу є вакцинація – тоді вірус, навіть якщо і проникне в організм, не вб’є його, а ускладнення будуть мінімальними.

“Штам H1N1 викликає страшенну пневмонію, яка швидко переростає у набряк легень і боротися з ним не здатні не лише ми, а й у всьому світі. Захистити може лише щеплення”, – наголошує головний позаштатний інфекціоніст МОЗ України Ольга Голубовська. Вакцинація не є обов’язковою – її можна зробити за гроші як у державних, так і в приватних лікарнях.

Читайте також:НА ОДЕЩИНІ ПОМЕРЛА МАЛЕНЬКА ДИТИНА,ЩЕ 10 ЛЮДЕЙ В ЛІКАРНІ

 

Джерело.

Related Post

facebook