Політика
Гриневич просить допомоги Мін’юсту у виявлені вчителів-сепаратистів

Міністр освіти України Лілія Гриневич заявляє, що наразі бракує законодавчих підстав для звільнення вчителя, якщо той проводить антидержавницьку політику на своїх уроках.

В ефірі Радіо Свобода лілія Гриневич сказала, що розраховує на додаткові роз’яснення щодо цього від Міністерства юстиції.

«По-перше, мають бути докази, що ця людина дійсно це говорила. Має бути, наприклад, аудіозапис. Ясно, що тоді ми можемо звернутися до СБУ. Але мій план взагалі такий: я звернулася до Мін’юсту за роз’ясненням, чи можемо ми, наприклад, зробити чіткий перелік обов’язків кожного вчителя, незалежно від предметів, і в одному з цих обов’язків чітко визначити, що вчитель може проводити тільки державницьку політику, яка не суперечить Конституції України. І якщо вчитель починає агітувати за «Новоросію», то це означає, що він веде діяльність, яка суперечить державницьким засадам і Конституції України», – зазначила Лілія Гриневич.

Українські ЗМІ неодноразово повідомляли про випадки поширення у школах деякими вчителями антидержавницьких поглядів. Один з останніх таких випадків зафіксований на Одещині.

Читайте також: Одеських восьмикласників вчать, що Одеса – це столиця Новоросії (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook