Політика
Грузія розлютила Росію натовськими навчаннями: опубліковано відео

У Грузії почалися широкомасштабні військові навчання НАТО “Гідний партнер – 2016”, які триватимуть до 24 травня.

Про це повідомляє російське видання “Настоящее время”.

Крім грузинських військовослужбовців, в навчаннях візьмуть участь солдати з США і Великобританії. Урочиста церемонія відкриття військових маневрів проходила на полігоні Вазіані під Тбілісі, де розташований Центр оцінки і навчання НАТО. Спеціально для участі в навчаннях з Болгарії до Грузії були доставлені американські танки “Абрамс”. Крім цього, в маневрах будуть задіяні БМП “Бредлі”, військово-транспортний літак С-130 і інша військова техніка.

ЗМІ підкреслюють, що натовські військові навчання викликали невдоволення в Росії. У Міністерстві закордонних справ РФ їх назвали “провокацією, спрямованою на розгойдування обстановки” на Південному Кавказі. У свою чергу в Тбілісі заявили, що “Грузія є суверенною державою і має право проводити на своїй території будь-які навчання”.

Крім цього, грузинський президент Георгій Маргвелашвілі на відкритті військових навчань заявив: “Хочу звернутися до друзів з Великобританії і США на їхній рідній мові: ми раді бачити вас на грузинській землі. Ми говоримо: більше НАТО в Грузії і більша за Грузію в НАТО”.

Нагадаємо, останній раз навчання НАТО на території Грузії проходили з 7 по 22 липня 2015 року.

Читайте також: “Укроборонпром” оприлюднив вражаюче відео з потужною військовою технікою (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook