Дозвілля
Групи смерті в соцмережах: психолог розповіла, як уберегти дітей від самогубства

Якщо дитина занурена у власні, часто надумані, проблеми, їй погано, на неї не звертають уваги однолітки, батьки жорстко контролюють, то тільки в такому випадку соцмережі можуть стати спусковим гачком для самогубства.

Про це в прямому ефірі “Обозревателя” розповіла психолог, президент ГО “Нарконон” Марина Грибанова.

За її словами, основною причиною дитячих самогубств є відсутність в їхньому житті справжніх проблем.

“Не потрібно ставити штампи, що людина схильна до суїциду… Помічено, що під час війни самогубств менше, адже проблем більше. Причина суїцидів – це коли у людини мало справжніх проблем. Людина взагалі не може жити, коли у неї мало проблем. Їй необхідно якось їх вирішувати, до чогось прагнути”, – зазначила психолог. На думку Грибанової, відсутність правильного спілкування з батьками виштовхує дитину з сім’ї, і тоді вона шукає рішення проблем у соціальних мережах.

“Їм там подають самогубство, як пригоду, і дітям це подобається. Адже у них у житті немає пригод. А створити їх батьки не можуть, та й взагалі важко створити пригоди комусь”, – сказала вона.

Як повідомляв “Обозреватель”, завдяки комп’ютерним іграм та фільмам змінюється ставлення підлітків до самої смерті – вона вже не виглядає так жахливо, а нерідко сприймається ними як звільнення або навіть перехід в інший світ.

Читайте також:З’ЯВИЛИСЬ ПЕРШІ ВЕРСІЇ ВБИВСТВА ДВОХ ДІТЕЙ ТА СПРОБИ САМОГУБСТВА У ПРИКАРПАТТІ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook