Політика
Гройсман звернувся до українців: Потрібна підтримка (відео)

Спікер парламенту підтвердив готовність очолити Кабмін.

Спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що розуміє виклики, які стоять перед новим Кабміном, і просить підтримки громадян. Про це він повідомив у своєму зверненні, опублікованому на Facebook.

Також Гройсман підтвердив, що він готовий очолити Кабмін, який вдалося узгодити.

“Ми вийшли на прийнятний формат, який дозволить вийти з кризи, в якій ми сьогодні перебуваємо”, – заявив Гройсман, відкриваючи ранкове засідання Ради в середу.

При цьому він наголосив, що для виходу з важкої ситуації, що склалася в країні, майбутньому Кабміну буде потрібна значна підтримка.

“Я розумію, що ми перебуваємо в неймовірно важкому стані, я розумію, що відповідальність перед урядом стоїть величезна, а завдання і виклики – просто катастрофічні. Але я знаю й інше. Що якщо буде ваша підтримка, підтримка громадян України, ми чесно відпрацюємо і зробимо все, щоб вивести країну з цієї кризи, в якій вона зараз перебуває. Для цього нам потрібна підтримка фракцій парламенту – і “Блоку Петра Порошенка”, і “Народного фронту”, – заявив Гройсман.

Також спікер Ради повідомив, що парламентська коаліція узгодила формат нового Кабміну.

“Багато ми проводили консультацій з лідерами політичних сил, з президентом щодо формування нового уряду, нової коаліції. На сьогодні вже є узгоджений формат, який, можливо, повинен отримати підтримку фракцій”, – заявив він у своєму відеозверненні.

Читайте також: Гройсман чекає свого призначення в четвер: є прийнятний формат.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook