Політика
Гройсман розповів, як руйнує монополію на ліки й ремонтує дороги (відео)

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відзвітував, що минулого тижня вживав антикризові заходи і працював над системними питаннями.

“Нам вдалося розблокувати питання постачання ліків для онкохворих. Сьогодні вони вже постачаються”, – сказав він у традиційному вже відеозверненні, розміщеному у Facebook.

Прем’єр подякував за сприяння у цьому керівникам обласних органів влади.

“Нам вдалося розблокувати і поставки міжнародних організацій, які дехто хотів в Україні заблокувати. Процес поставок уже на 61 мільйон розпочався”, – сказав він.

“Ми минулого тижня прийняли рішення, яке фактично робить перші кроки щодо руйнації монополії на ринку ліків. Це означає, що ліки з Європи, зі Сполучених Штатів Америки, з інших якісних за станом життя країн зможемо постачати в Україну без будь-яких перепон. Раніше це все було просто заблоковано і скорумповано”, – заявив Гройсман.

“Сподіваюся, що і в парламенті буде прийнято необхідний закон для того, щоб питання було вирішено”, – додав він.

Глава уряду сказав, що влада працює над питанням гарячого водопостачання в оселях громадян. Він сподівається, що “Нафтогаз” буде підтримувати намагання забезпечити гарячою водою тих, у кого її немає.
Він також повідомив, що для ремонту й будівництва доріг “концентруємо близько 18-19 мільярдів гривень”.

“Усі процедури ще займуть кілька місяців, бо, на превеликий жаль, час було упущено. Але ми це питання вирішимо”, – сказав прем’єр-міністр.

Попри велику кількість проблем Гройсман має “стриманий оптимізм у тому, що вдасться все зробити, провести необхідні реформи”.

“Дорогу осилить той, хто іде”, – сказав прем’єр і також подякував громадянам за коментарі у Facebook і поради.

Читайте також: Порошенко: Савченко повернеться до України впродовж декількох тижнів.

Джерело.

Реклама

Related Post