Політика
Гройсман обіцяє покласти край контрабанді

Кабінет Міністрів має намір створити близько 20 мобільних груп для боротьби з контрабандою.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на зустрічі з головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим та головою Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем.

“Буде здійснено технічне переоснащення, зокрема на пунктах пропуску встановлять обладнання для сканування товарів. Також буде вдосконалено програмне забезпечення та посилено роботу системи управління ризиками. Крім того, для боротьби з контрабандними схемами буде створено близько 20 мобільних груп за участю співробітників Національного антикорупційного бюро, прикордонних військ, поліції і Державної фіскальної служби “, – сказано в повідомленні прес-служби Кабміну.

Гройсман зазначив, що розраховує на те, що місцева влада і керівництво Одеської обладміністрації візьме на себе повноту відповідальності за порядок на митниці і викорінення “сірих” і “чорних” контрабандних схем.

“Я б хотів, щоб буквально за місяць ви дали результат для суспільства, громадян, для мене як прем’єр-міністра, щоб я розумів, що система працює відкрито, публічно, злагоджено”, – зазначив він.

Прем’єр-міністр підкреслив, що необхідно провести аналіз всіх кадрових рішень на митницях, які були прийняті до 1 травня, зокрема в останніх числах квітня.

“Я думаю, що є призначення, які не підходять сьогодні митній службі, Державній фіскальної службі”, – підкреслив він.

“Контрабанда повинна зникнути з порядку денного нашої країни як явище. Розуміючи, що тут є багато викликів, ми повинні бути безкомпромісними і досить ефективними”, – резюмував Гройсман.

“Нам потрібно покласти цьому край … Ми повинні навести порядок в системі митниці таким чином, щоб всі товари, які перетинають кордон, були розмитнені чесно, без застосування різних підходів, в тому числі заниження митної вартості”, – заявив прем’єр.

Читайте також: БУДУ РОБИТИ ВСЕ, АБИ ПОКРАСТИ… ГРОЙСМАН ЗРОБИВ «ВЕСЕЛУ» ОБМОВКУ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook