Політика
Гройсман назвав пріоритети роботи нового українського уряду

Новий кабінет міністрів України повинен зосередитися на реформі державного управління, макроекономічній стабілізації та боротьбі з корупцією. Про це заявив глава уряду Володимир Гройсман, відкриваючи перше засідання нового Кабміну в середу, 20 квітня, повідомляє агенція “Інтерфакс-Україна”. “Це – завдання, які дозволять створити нормальний клімат і поповнити бюджет”, – наголосив Гройсман.

За його словами, в план роботи Кабміну також необхідно включити відновлення економічного зростання, створення ефективної соціальної політики, захисту суверенітету та єдності країни. Він наголосив, що впродовж 30 днів має бути сформований необхідний план дій для кожного міністерства.

Нові призначення

Крім того, Гройсман під час засідання уряду призначив головою “Укрзалізниці” поляка Войцеха Балчуна. Новим керівником “Укрпошти” має стати Ігор Смілянський. Обидва чиновники були раніше відібраних міністерством економрозвитку і торгівлі переможців на конкурсній основі.

Раніше Войцех Балчун в інтерв’ю виданню “Центр транспортних стратегій” заявляв, що Кабмін має створити умови для того, щоб західні менеджери могли впроваджувати процеси реформування. Він наголосив, що, в разі призначення, одним з основних його завдань на посаді глави “Укрзалізниці” буде боротьба з контрабандою та корупцією.

Нагадаємо, 14 квітня Верховна Рада затвердила новий склад українського уряду на чолі з Володимиром Гройсманом. При цьому в новому Кабміні досі не призначено нового міністра охорони здоров’я. Свої посади в новому уряді зберегли шість міністрів кабінету Арсенія Яценюка.

Читайте також: Гройсман обіцяє закрити кордон для контрабанди і перевести митницю на автоматичний режим.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook