Дозвілля
“Гра престолів” змінила життя повії

Британська актриса Жозефін Гіллан розповіла, що зйомки в культовому серіалі Гра престолів допомогли їй припинити займатися проституцією. Про це повідомляє Daily Mail.

Відзначимо, що Гіллан грала повію Марею в серіалі. За інформацією видання, до Гри престолів жінка працювала повією і знімалася в фільмах для дорослих під псевдонімом Софі О’Брайен. У неї було важке дитинство. До 12 років вона поневірялася зі своєю матір’ю і вчилася в 24 різних початкових школах.

 Пізніше вона переїхала до друга сім’ї. Він вперше дав Жозефін спробувати марихуану і алкоголь в 12 років, через два роки підсадив її на кокаїн, а в 16 років згвалтував її, потім влаштував повією, віддавши друзям-сутенерам.

У Гру престолів секс-працівниця потрапила, побачивши оголошення про пошук готової роздягатися на камеру жінки з натуральними грудьми і без татуювань. Її кандидатуру схвалили, а життєвий досвід допоміг грати повію на телебаченні. Вона розповіла, що вдячна Грі престолів, яка врятувала її від необхідності продажу секс-послуг.

Читайте також: ЩО ЧЕКАЄ НА ГЛЯДАЧІВ У 6-МУ СЕЗОНІ СЕРІАЛУ «ГРА ПРЕСТОЛІВ»(20 ФОТОГРАФІЙ)

Джерело.

Related Post