fbpx
Дозвілля
“Гра престолів”: Перший трейлер шостого сезону миттєво зібрав мільйони переглядів(Відео)

Творці фентезійного серіалу “Гра престолів” прем’єра якого відбудеться на каналі HBO 24 квітня 2016 року, опублікували перший трейлер, саундтреком до якого стала пісня Wicked у виконанні  Джеймса МакМорроу.

Оскільки сюжет нового сезону традиційно тримається в секреті, фанатам доводилося задовольнятися лише чутками і короткими тизерами, які раніше публікувалися творцями найочікуванішої прем’єри цієї весни.

За перші 12 годин трейлер зібрав 5 млн переглядів.

Відеоряд розкриває кілька сюжетних поворотів, з якими зіткнуться глядачі, але істотних спойлерів тут годі й шукати.

Шостий сезон відзначився ще до виходу – творці серіалу вирішили не розсилати перші серії критикам після торішньої витоку. На такі жорсткі заходи довелося піти не тільки з-за того, що “Гра престолів” є найбільш “піратованим” серіалом, а й з тієї причини, що в шостому сезоні розкриваються сюжетні перипетії, про яких немає ні слова в книгах – відеоверсія всесвіту обігнала роман, сценарій написаний з чернеток твору.

Шостий сезон в основному екранізує найменшу частину книги Джорджа Мартіна “Вітри зими”, яка буде завершена до 2017 року. На відміну від попередніх сезонів, шостий сезон стане першим, заснованим на чернетках, і другим без сценарію Джорджа Мартіна. З опублікованого матеріалу, крім глав книги “Вітри зими”, які вже були опубліковані на сайті Джорджа Мартіна, в шостому сезоні будуть використані залишилися розділи з книг “Бенкет стерв’ятників” і “Танець з драконами” які не були використані в четвертому і п’ятому сезонах.

Як і в п’ятому сезоні серіалу, в шостому сезоні будуть події, які в книжковій серії Джорджа Мартіна відсутні.

Джерело.

Реклама