Дозвілля
Готуйте документи. 10% від загальної суми платіжки, оплата послуг за новими тарифами.

Українські родини, які будуть неспроможні оплатити житлово-комунальні послуги за новими тарифами, сплачуватимуть близько 10% від загальної суми платіжки.  Пільги надаватимуть малозабезпеченим громадянам.

Решту компенсує держава – субсидіями. Про це під час сьогоднішнього засідання Кабміну запевнив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає “Укрінформ”. “Всі, хто мають невисокий дохід, будуть так чи інакше сплачувати за послуги ЖКГ 10%. Держава адресно заплатить за кожного, хто цього потребує”, – запевнив Гройсман. Він також назвав нинішні комунальні тарифи абсолютно ринковими. “Всі ці балачки і розмови про те, що ціна газу є 30-40 доларів, це неправда”, – сказав глава уряду. З

Запровадження єдиної ціни на газ із 1 травня на рівні 6879 грн за тисячу кубометрів дасть можливість з 2016 року розпочати збільшення видобутку газу в Україні, передає прес-служба Кабміну.

Це своєю чергою дозволить у перспективі переглянути тарифи на блакитне паливо в бік зниження. Також упровадження політики з енергозбереження забезпечить зменшення споживання енергоресурсів. Нагадаємо, вартість газу для населення України нині – одна з найнижчих у Європі.

Читайте також: ЗАКАРПАТСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ЧЕРЕЗ КРАДІЖКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ОШТРАФУВАЛИ НА 88 ТИС ГРН

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook