Без рубрики
“Государ” дивної організації, яка видає паспорта, звільняє від сплати податків, листується з посольствами різних країн (відео)

На півночі нашої країни, просто під боком у Росії, хтось утворив свою “державу”, яка видає паспорта, звільняє від сплати податків та кримінальної відповідальності.

“Государ” організації “Титульний суверенний народ України”, утвореної на Чернігівщині, – листується з посольствами різних країн. Серед документів, які розшукала кореспондент ТСН Алла Скорик, є й запрошення до консульств Росії та Білорусі про приєднання до екстериторії “Государя-імператора”.

 Про цю “державу” зі своїм імператором широкому загалу стало відомо нещодавно – після затримання чернігівськими патрульними автомобіля з підозрілими номерами. На підмогу до водія на автівці з такими ж номерами приїхав “генерал” Титульного суверенного народу. Обидва автомобілі забрали на штрафмайданчик, проте за деякий час повернули власникам. На якій підставі – у поліції не змогли пояснити.

Зазначимо, що ця “екстериторія”, яка має свій сайт й офіс у Чернігові, викликала чималий подив навіть у міністра юстиції Павла Петренка. Її існування дійсно видається маячнею, але варто згадати про те, як у 2007 році українці сміялися з перших кроків “Донецької народної республіки”, і про те, чим “ДНР” стала зараз.

Більше читайте тут:  АВТОМОБІЛЬ З ПІДОЗРІЛИМИ НОМЕРАМИ ВИВІВ ПАТРУЛЬНИХ НА ДУЖЕ ДИВНУ ОРГАНІЗАЦІЮ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook