Без рубрики
Горбачов доставлений в лікарню у важкому стані

Здоров’я екс-президента СРСР викликає побоювання

Перший президент СРСР Михайло Горбачов доставлений в одну з московських лікарень у важкому стані. Зараз його стан оцінюється як стабільний, проте можлива негативна динаміка, попереджають фахівці, повідомляють “Дни”.

Горбачов знаходиться в закритому відділенні однієї з кращих московських лікарень, за ним ведеться цілодобове спостереження. Зараз лікарі оцінюють його як стабільний, проте попереджають, що ситуація може змінитися.

Представники “Горбачов-Фонду” підтвердили, що здоров’я першого президента СРСР викликає побоювання. Однак, за їхньою інформацією, він не госпіталізований, а лише час від часу відвідує денний стаціонар. Сам Михайло Горбачов підтвердив, що перебуває в клініці.

Нагадаємо, політик відзначив своє 85-річчя 2 березня. “Зараз вже я часто потрапляю в обійми медицини, здорово потрапляю. Багато цих проблем”, – зізнався Михайло Горбачов. Проте, своє здоров’я він вважає міцним. “Думаю, що запас мого міцного здоров’я створило те, що ми з Раїсою майже 40 років, незважаючи на погоду – заметіль, дощ, сніг, незважаючи на пору року, завжди по шість кілометрів на день ходили”, – упевнений перший президент СРСР.

Зазначив він і позитивні сторони такого солідного віку. “Це досвід, враження, які з користю можна використовувати. Наприклад, в обговоренні проблем нинішнього життя, в економічній сфері, в політичній і культурній. Все-таки цей досвід, він незамінний”, – підкреслив Горбачов.

Читайте також: Президент Польщі Анджей Дуда вирішив стати донором органів після смерті

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook