Політика
Гонтарева написала заяву про відставку через “офшорний скандал”, – журналіст

Голова НБУ Валерія Гонтарева написала заяву про відставку. Про це на своїй сторінці в ФБ написав відомий журналіст Олександр Дубинський, посилаючись на свої джерела.

“За одними чутками, причина – конфлікт з президентом після Panama Papers. Нібито, Гонтарева займалася домовленостями з Rotschild’ами й реєструвала для Петра той самий офшор. Стався жорсткий конфлікт, в результаті якого Гонтарева вирішила піти. За іншими чутками, її відхід – домовленість з парламентом для голосування щодо кандидатури Гройсмана-прем’єра”, – зазначив журналіст.

За його словами, він ще не отримав підтвердження інформації з Адміністрації президента і НБУ. При цьому Дубинський не виключає, що вже йдуть торги за посаду голови НБУ, однак “кому він відійде, поки що не зрозуміло”.

Однак в НБУ інформацію про можливу відставку голови заперечують.

“Голова Національного банку України Валерія Гонтарева не подавала у відставку”, – сказали в прес-службі НБУ.

Нагадаємо, Валерія Гонтарева останнім часом фігурувала в низці скандалів. Один з останніх – інформація про її зв’язки з російськими бізнесменами, яка розкрилася після оприлюднення так званих “панамських документів”. Гонтареву також звинувачують у підтримці російських банків, що працюють в Україні. Зокрема, НБУ недавно виділив чергові 200 млн. грн “Промінвестбанку”, власником якого є російський “Внешекономбанк”, що перебуває в списку санкцій США.

Читайте також: Гонтарева витрачає 100 тис. гривень на місяць (відео)

По слухам, Гонтарева вчера вечером или сегодня утром написала заявление об отставке. Президент пока не согласовал и в па…

Опубліковано Александром Дубинским 7 квітня 2016 р.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook