Дозвілля
Голос країни 6 змінює правила

На вокальному проекті “Голос країни-6” почнеться новий етап – “нокаути”, якому будуть присвячені два наступних випуски.

У цьому сезоні вперше за всю історію проекту правила етапу змінилися. Якщо раніше у кожного учасника під час “нокаутів” був тільки один суперник, то зараз – сім. Протягом п’яти попередніх сезонів “Голосу країни” кожен тренер ділив вокалістів на пари, і вони по черзі виконували композиції. Після цього тренеру треба було вирішити, хто з них пройде в наступний етап, а хто покине шоу. У шостому сезоні інтрига, хто потрапить у прямі ефіри, зберігається до останнього моменту.

Згідно з новими правилами “нокаутів”, на сцені з’явилося 4 крісла, призначених для чотирьох чоловік з кожної команди, які пройдуть у прямі ефіри. Учасники не знають заздалегідь, в якій послідовності виходитимуть на сцену. Відразу після виступу тренер відправляє першого вокаліста на крісло №1. Якщо учасник, який виступає після нього заспівав краще, то вже він посідає перше крісло, а попередній учасник буде змушений пересісти на друге. Коли ж будуть зайняті всі 4 крісла, тренер може як відправити додому п’ятого учасника, так і посадити його на будь-яке з крісел. У другому випадку вокаліст, який сидить на четвертому кріслі, буде змушений покинути проект.

Цікаво, що команда “Голосу країни-6” – одна з перших у світі, яка ввела нові правила.

“Дуже цікаво спостерігати за реакціями учасників, які вже сидять на кріслах і бояться, що наступні товариші по команді виступатимуть краще них і витіснять їх з шоу. А тим, хто готується до виступу, вже поставлена висока планка, і їм потрібно зробити все, щоб виступити краще і завоювати місце на кріслі. Завдяки новим правилам дуже добре проявляються людські якості учасників, видно, наскільки сильно кожному з них потрібна перемога, чи вміють вони радіти за інших, – розповідає Баудуейн ван Шайк, голландський консультант проекту “The Voice”. – Україна стала першою країною після Голландії, де були випробувані нові правила. Це й не дивно, адже український канал “1+1” одним з перших в світі адаптував формат проекту “The Voice”.

При цьому, українська команда проекту не тільки одна з перших адаптувала нові правила, а й удосконалила їх. Так, у Голландії крісла були розташовані на 2 поверсі, і ті учасники, які вибували з проекту не могли попрощатися з тренерами і конкурентами.

“В Україні завдяки тому, що стільці перебували на сцені, ми змогли побачити дуже сильні емоції, переживання конкурсантів. Саме українську систему я рекомендую своїм колегам з інших країн, які хочуть впровадити нові правила на етапі “нокаутів”, – зазначив Баудуейн ван Шайк.

На “Голосі країни-6” до “нокаутів” дійшло по 8 вокалістів від кожної команди. Цієї неділі за право виступити у прямих ефірах боротимуться учасники команд Івана Дорна і Тіни Кароль. Підопічна Івана Дорна Юлія Юріна зламає стереотипи і здивує спокусливим образом, а також невластивим їй репертуаром. Заради того, щоб зайняти одне з крісел, вона навіть дасть тренеру незвичайну обіцянку. А виступ одного з підопічних Тіни Кароль настільки вразить Святослава Вакарчука, що він зважиться на ризикований вчинок. Чию долю надалі вирішуватимуть глядачі шляхом sms-голосування, стане відомо 1 травня в 21:00 на телеканалі “1+1”.

Читайте також: Це було неймовірне виконання пісні “Я так хочу до тебе”. Тренери знову в захваті від голосу Інни Іщенко (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook