Дозвілля
Голос країни-6: Вакарчук «вкрав» найсильнішу вокалістку (відео)

У Святослава з’явилася можливість забрати в свою команду Вікторію Шейко, до якої під час прослуховування повернулись всі чотири крісла з суддями.

Потап у вчорашньому випуску шоу «Голос країни-6» зробив непоправну помилку. Вся справа в тому, що для поєдинку були обрані два найсильніших вокаліста проекту – Вікторія Шейко і П’єр Едель. Саме цей факт і змусив Потапа поставити їх разом, він аналізував, як на цих двох учасників реагували судді і згадав, що вони розвернули до себе все 4 крісла і підняли весь зал глядачів на ноги.

Для Вікторії і П’єра Потап вибрав доречну композицію під назвою «Maybe I Maybe You», про яку світ дізнався завдяки групі Scorpions. Обидва учасники «Голосу країни-6» впоралися з поставленими завданнями і виконали цей хіт на найвищому рівні. Тіна Кароль під час виконання цієї пісні явно була незадоволена, а коли Віка і П’єр вийшли на сцену, вона сказала Потапу: «Що ти наробив?», Маючи на увазі, що найсильніших вокалістів не варто ставити в поєдинок, коли хтось із них може покинути проект.

Потап вибрав Еделя і це було очікувано. Щоб не засмутити Вікторію Шейко, суддя попросив свого колегу Святослава Вакарчука натиснути на кнопку за 10 секунд, коли буде вирішуватися доля Вікі в шоу. І Вакарчук це зробив, завдяки Потапу в його команді з’явилася одна з найсильніших вокалісток цього сезону ..

Читайте також:  Гурт SEREBRO шокував виконанням пісні “чоловічим голосом”, яка викликала величезну кількість дискусій і розмов (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook