Світ
Глядачі зафільмували страшний момент. Під час виступу співачку вкусила кобра, смерть наступила через 45 хв. (відео)

Глядачі концерту зафільмували страшний момент Молода індонезійська співачка Ірма Б’юл, відома своїми виступами із небезпечними кобрами, загинула через 45 хвилин після укусу змії. Кобра атакувала зірку під час її номеру, однак Ірма продовжила своє шоу навіть після цього. Глядачі концерту відзняли момент, коли Б’юл стало зле. Трагедія сталася у  населеному пункті Караванг, що у провінції Західна Ява. Жінка  випадково наступила на хвіст королівській кобрі, після чого та вкусила її в стегно.

Видання зазначає, що у кобри були видалені отруйні зуби, але їй все одно вдалося впорснути отруту при укусі. Також повідомляється, що Буле відмовилася від запропонованої їй протиотрути.

Вже в лікарні медики констатували смерть артистки. Наразі поліція проводить розслідування обставин справи.

Королівська кобра – найбільша отруйна змія світу, володіє найбільшою довжиною серед отруйних змій. Отрута королівської кобри має в основному нейротоксичну дію. Токсин отрути блокує м’язові скорочення, що викликає параліч дихальної мускулатури, зупинку дихання і смерть. Його сили і обсягу вистачає, щоб викликати смерть людини за 15 хвилин вже після першого повноцінного укусу, а також щоб убити слона.

Читайте також: Учасника “Євробачення” від Білорусі вкусив вовк

Джерело.

Реклама

Related Post