Політика
Главком: Сакварелідзе розповів деталі свого допиту

В ході допиту в Генпрокуратурі екс-заступник генпрокурора і колишнього прокурора Одеської обл. Давида Сакварелідзе запитували про те, з ким відбувалася співпраця в ході реформування органів прокуратури та про участь міжнародних організацій у реформуванні Генпрокуратури.

Про це після допиту повідомив Сакварелідзе.

«Питання були про те, з ким ми співпрацювали, перераховувалися гроші на рахунок Генпрокуратури. Деталі мого допиту потрапили до Куценко, який вимагає від мене кошторис, не маючи доступу до кримінальної справи. Хочу заявити, що схеми, кошторису, потоки – для нас незрозуміла річ, і ми цим пишаємося. Що стосується кошторисів – звертайтеся в Генпрокуратуру, що стосується реформ – звертайтеся до нас », – заявив Сакварелідзе.

Також він сказав, що допит зайняв 3 години.

«Його на моє прохання записували на відео, я знаю, що рано чи пізно це опублікують. Допит був пізнавальним. Слідчі дізнавалися, як працюють міжнародні організації, як мінімізується можливість крадіжки грошей американців. Я думаю, вони продовжать викликати. Боротьба в країні відбувається на рівні прокуратури, допитів і обшуків. У мене вже до цього імунітет », – сказав Сакварелідзе.

Раніше прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко повідомив, що Сакварелідзе попросили надати кошторис і показати журналістам, заходили гроші чи ні, на які організації, як витрачалися, які товари або послуги закуповувалися.

«На жаль, поки Давид таку інформацію не дає», – сказав Куценко.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook