Політика
Геращенко закликає посилити контроль над ЗМІ

Депутат Верховної Ради від фракції “Народний фронт” Антон Геращенко закликає ввести в Україні контроль за телеканалами, акредитацією журналістів, а також організувати можливість блокування інтернет-ресурсів. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Питання в необхідності на державному рівні розробити і затвердити програму інформаційної політики, яка б включала в себе як мінімум контроль за контентом, який здійснює мовлення через ліцензовані ефірні телеканали з метою недопущення заяв, котрі підривають державний суверенітет і територіальну цілісність”, – заявив Геращенко.

На думку депутата, необхідно розробити законодавчу і технічну можливість блокування ресурсів в мережі Інтернет, “розпалюють ворожнечу, ненависть і підривають національну безпеку України”.

Геращенко також наголосив на необхідності забезпечення контролю за акредитацією іноземних кореспондентів і в першу чергу російських ЗМІ і видворення таких журналістів в разі встановлення фактів порушення ними законодавства України.

Депутат закликав Верховну Раду виділити “достатнє фінансування на проведення інформаційної роботи” з населенням Донбасу і Криму. Геращенко також заявив, що на сайті “Миротворець” були опубліковані повні дані про українських та іноземних журналістів які пройшли акредитацію в ДНР. “Таких понад 7 тисяч”, – зазначив він.

Читайте також: САЙТ “МИРОТВОРЕЦЬ” ВИКЛАВ ОСОБИСТІ ДАНІ НАЙКРАЩИХ ЖУРНАЛІСТІВ СВІТУ: НАЗРІВАЄ СКАНДАЛ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook