Події
Генпрокуратура пояснила обшуки екс-консула Грузії

В Одеській ОДА розслідують справу щодо незаконних фіноперацій.

Слідчі Генпрокуратури України спільно з працівниками Служби безпеки проводятьобшуки в будівлі Одеської ОДА в рамках кримінальної справи за фактом незаконних операцій з відшкодування ПДВ посадовими особами Генерального консульства Грузії у 2012-2013 роках. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

“Зазначені слідчі дії проводяться, у тому числі, у службових і житлових приміщеннях екс-генконсула Грузії Теймураза Нішніанідзе (помічник-радник губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, – ред.)”, – йдеться в повідомленні.

У прокуратурі повідомляють про те, що за результатами проведених обшуків силовики вилучили чорнову документацію, яка свідчить про ймовірне проведення незаконних фінансових операцій.


Читайте також: Саакашвілі обурився обшуками ГПУ у соратника: З глузду з’їхали? (відео)

“Найближчим часом генеральний прокурор Юрій Луценко заслухає доповідь керівників слідчого підрозділу щодо підстав проведення слідчих дій, дотримання закону під час їх проведення і попередніх результатів. Про результати заслуховування буде повідомлено додатково”, – зазначає прес-служба.

Нагадаємо про те, що Саакашвілі закликав Луценка відкликати слідчих з ОДА. Губернатор назвав обшуки “політичною провокацією”.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook