fbpx
Події
Геніально: студент три дні виконував завдання “групи смерті” та вирахував IP-адресу куратора (відео)

Юнак разом з друзями вирішив боротися з людьми, які доводять підлітків до самогубств.

У Миколаєві студент зімітував самогубство аби виявити одного з кураторів групи смерті “Сині кити”. Хлопець разом з друзями вирішив боротися з людьми, які через соцмережі доводять дітей до самогубства, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Так, 18-річний студент-програміст Іван Бондар кілька днів нібито виконував завдання куратора. Він малював рани на руках і ногах олівцем та фарбами, а фотозвіти кожного етапу відправляв керівнику групи. За три дні хлопець виконав усі 50 завдань. Останнім наказом було самогубство.

У процесі листування було з’ясовано IP-адресу куратора. Він виявився із Росії. Усю зібрану інформацію хлопці передали до кіберполіції, де її наразі перевіряють. У поліції заявили, що допомога таких людей значно підвищить ефективність боротьби із “Синіми китами”.

Нагадаємо, раніше у Нацполіції розповіли, яка категорія підлітків є найбільш вразливою для “груп смерті”. Переважно це діти з не зовсім благополучних родин, віком 13-17 років.

Читайте також: “Мені смішно, коли кажуть, що я повинна жити в Росії”, – донька Пєскова про проживання в Парижі. ФОТОрепортаж

Джерело.

Related Post

facebook