Події
Гей-рецидивіст п’ять днів ґвалтував грабіжників

У Флориді двоє грабіжників, 54-річний Гарфілд Морган та 36-річний Кім Гортон, пошкодували, що пролізли до одного з будинків. Там на них чекав ґвалтівник-гомосексуаліст, на зріст 204 сантиметри та вагою 136 кілограмів.

Як повідомляє Thugify, Гаррі Харрінгтон, відомий як гей-хижак, сидів у в’язниці за зґвалтування чоловіків. Він легко впорався з двома грабіжника, зв’язав їх та ґвалтував впродовж п’яти днів.

Поліція отримала повідомлення від сусідів, які почули крики з будинку Харінгтона. Бідолашних грабіжників звільнили з явними ознаками фізичних та психологічних травм. Усіх трьох учасників цієї пригоди судитимуть.

Жертви зґвалтування отримають покарання за проникнення до будинку зі зламом. Амбала, на прізвиська «Людина-вовк», також судитимуть. Деяким мешканцям Флориди стало навіть шкода грабіжників — краще кілька років у в’язниці, ніж п’ять днів таких знущань.

Читайте також: МЕШКАНЦІ ГОРЛІВКИ ВЧИНИЛИ САМОСУД НА СОЛДАТАМИ РФ, ЯКІ НАМАГАЛИСЯ ЗҐВАЛТУВАТИ ЖІНКУ

gei_usa

Історія весела і повчальна, проте, як повідомляє портал snoopes.com матеріал може бути роботою британської газети, яка спеціалізується на цьому типі інформації. У них є статті з назвами на кшталт “Осел пограбував банк” і “Чужі змінили нашого сина” …

Фотографії також  показують осіб, інших, ніж описані. Як ви думаєте, це правда чи ні?

Джерело.

Related Post

facebook