Дозвілля
Французька ведуча, яку хочуть звільнити через Джамалу, подякувала українцям за підтримку

Французька телеведуча, співачка і актриса Маріан Джеймс, яку хочуть звільнити з роботи через підтримку Джамали, подякувала українцям за слова підтримки.

За два дні на сторінці французького коментатора “Євробачення 2016” з’явилося близько двох тисяч коментарів зі словами подяки від громадян нашої країни.

Флешмоб подяки організував український блогер Андре Олексин, який кинув клич в соцмережах.

Нагадаємо, під час прямого ефіру Джеймс говорила, як сильно її вразив номер українки Джамали і закликала глядачів голосувати за неї. А після оголошення результатів, коли на екрані з’явився розчарований Сергій Лазарєв, ведуча іронічно припустила, що тепер “бідного хлопця Володимир вишле в ГУЛАГ?”

У зв’язку з цим у сервісі електронних петицій “Avaaz” з’явилася онлайн-петиція з вимогою звільнити ведучу Маріан Джеймс.

– Це аморальна поведінка і політизація культурного заходу з метою звинуватити цілий народ однієї з країн Європи, просто неприпустимо. Ми просимо роботодавця негайно почати процедуру звільнення (журналістки) за негідну поведінку і за те, що вона завдала серйозної шкоди іміджу Франції і французів у всьому світі, – сказано в тексті петиції.

Читайте також: “Вона згоріла за місяць”: у Києві померла український продюсер.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook