fbpx
Політика
Фракція БПП прийняла рішення визнати діяльність уряду незадовільною

У фракції вирішили збирати підписи за висловлення недовіри Кабміну.

Фракція “Блок Петра Порошенка” на сьогоднішньому засіданні визнала роботу уряду Арсенія Яценюка незадовільною і вирішила збирати підписи за висловлення недовіри Кабміну, заявив народний депутат фракції БПП Сергій Лещенко/

“Було прийнято рішення визнати роботу уряду незадовільною, вирішено доручити депутатам взяти підписні листи для збору підписів. Рішення фракції – збирати свої підписи, і в разі, якщо буде поставлено питання – то голосувати за відставку”, – сказав він після закінчення засідання фракції БПП в адміністрації президента.

Лещенко зазначив, що рішення було ухвалене фракцією БПП практично одноголосно, один був проти і “близько 9 утрималися”.

Депутат також розповів, що під час зустрічі фракції з президентом Петром Порошенком глава держави “слухав”, потім пішов в середині засідання.

“Друга половина фракції була за участю Яценюка, без президента. Спочатку був Порошенко, десь близько годину, потім президент пішов, хвилин через 10 прийшов Яценюк, він був теж десь годину. Потім прем’єр пішов, і фракція приймала рішення і без Яценюка, і без Порошенка”, – зазначив він.

Лещенко зазначив, що від прем’єра він не почув жодних нових аргументів.

Про рішення фракції БПП визнати роботу уряду незадовільною також повідомив народний депутат Володимир Ар’єв.

“Фракція БПП прийняла рішення визнати діяльність уряду незадовільною. В разі якщо за це вистачить голосів у ВР – голосувати за відставку уряду”, – написав він у Facebook.

Раніше нардеп Мустафа Найєм повідомив, що фракція Народний фронт може підтримати відставку Кабміну.

Нагадаємо, Яценюк заявив, що Кабмін піде у відставку в разі, якщо Верховна Рада прийме рішення про його переформатування.

Джерело.